Podziel się ze swoimi przyjaciółmi

English


Przedmiot odrestaurowany an Kursie Renowacji Antyków – NEO


Oferujemy Państwu interesujący i niekonwencjonalny Kurs Renowacji Antyków z użyciem technik konserwatorskich lub zastępczych (tzw pseudorenowacyjnych), oraz technik aranżacji plastycznej mebli.

Kurs Renowacji Antyków można odbyć w języku polskim lub w języku angielskim.

Jest to kurs od zera do maksimum wiedzy i tajników renowacji/konserwacji, z uwzględnieniem indywidualnego artyzmu.

zobacz galerię z kursów: http://neo.org.pl/kursy-renowacji-antykow-neo/kursy-renowacji-galeria/

Kurs adresowany zarówno do osób, które nie miały wcześniej do czynienia z technikami plastycznymi i renowacyjnymi (stolarskimi) jak i posiadających już wiedzę i doświadczenie a chcących rozwijać się w tych dziedzinach. Dodatkową zaletą jest przekazanie wiedzy biznesowej z zakresu organizacji pracowni i galerii, co pozwala lepiej wejść na profesjonalny rynek renowacji antyków czy rynek antykwaryczny.

Zapewniamy pracę na zabytkowych, oryginalnych meblach z okresu od XVIII do przełomu XIX i XX wieku. (Wyjątkowo możemy się zgodzić na pracę na meblu przywiezionym przez kursanta po wcześniejszej konsultacji i akceptacji.)

Kursy prowadzone są w dwóch formułach:

  • Indywidualna 1:1
  • Grupowe do 6 osób

Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz badania, które prowadziliśmy w ostatnich latach pokazały, że kursy prowadzone w grupie, pozwalają na indywidualne podejście do każdego Uczestnika jednocześnie dając ogromne wsparcie dzięki pracy w zespole, a przy tym zrealizowanie jeszcze większej partii programu dydaktycznego.

Przykładowo:

  • Osoby biorące udział w kursie uzupełniają się pytaniami – dzięki czemu więcej zagadnień i problemów zostaje wyjaśniona.
  • Wspólna praca nad meblami pozwala zachować większą kontrolę nad prawidłowym wykonaniem zadań oraz gwarantuje zakończenie zadania w odpowiednim czasie.
  • Większa motywacja do twórczego wykonania zadań plastycznych i artystycznych.
  • Retencja wiedzy, dzięki komunikacji między uczestnikami.
  • Nawiązanie relacji pozwalających wspierać się w okresie wprowadzania zdobytej wiedzy w codziennych pracach po zakończeniu kursu.
  • Tworzenie grup zakupowych, co pozwala na efektywne zarządzanie budżetem renowacyjnym.
  • Uzupełnienie naturalnych talentów w realizacji zadań renowacyjnych.

To tylko kilka zalet kursów zindywidualizowanych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: