Podziel się ze swoimi przyjaciółmi

English


Przedmiot odrestaurowany an Kursie Renowacji Antyków – NEO


Oferujemy Państwu interesujący i niekonwencjonalny Kurs Renowacji Antyków z użyciem technik konserwatorskich lub zastępczych (tzw pseudorenowacyjnych), oraz technik aranżacji plastycznej mebli.

Kurs Renowacji Antyków można odbyć w języku polskim lub w języku angielskim.

Jest to kurs od zera do maksimum wiedzy i tajników renowacji/konserwacji, z uwzględnieniem indywidualnego artyzmu.

zobacz galerię z kursów: http://neo.org.pl/kursy-renowacji-antykow-neo/kursy-renowacji-galeria/

Kurs adresowany zarówno do osób, które nie miały wcześniej do czynienia z technikami plastycznymi i renowacyjnymi (stolarskimi) jak i posiadających już wiedzę i doświadczenie a chcących rozwijać się w tych dziedzinach. Dodatkową zaletą jest przekazanie wiedzy biznesowej z zakresu organizacji pracowni i galerii, co pozwala lepiej wejść na profesjonalny rynek renowacji antyków czy rynek antykwaryczny.

Zapewniamy pracę na zabytkowych, oryginalnych meblach z okresu od XVIII do przełomu XIX i XX wieku. (Wyjątkowo możemy się zgodzić na pracę na meblu przywiezionym przez kursanta po wcześniejszej konsultacji i akceptacji.)

Kursy prowadzone są  formule indywidualnego programu, dostrajanego do potrzeb i możliwości każdego z kursantów z osobna. Na dany termin możemy przyjąć od 1 do maks 6 uczestników.

Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz doświadczenia z ostatnich lat, pokazały, że kursy prowadzone w grupie, pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika, jednocześnie dając ogromne wsparcie dzięki pracy w zespole, a przy tym zrealizowanie jeszcze większej partii programu dydaktycznego.

Kurs kończy się do uzgodnienia egzaminem końcowym, pisemnym bądź ustnym.

Kurs kończy się certyfikatem naszej instytucji szkoleniowej.

UWAGA:

Jesteśmy certyfikowaną instytucją szkoleniową – posiadamy aktualizowany co roku przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi numer instytucji szkoleniowej, 2.10 /00014/2014, sankcjonowany w całym kraju.

Godzina kursu trwa pełne 60 min.


Na potrzeby kursu zapewniamy naszym uczestnikom wszystkie potrzebne materiały, odczynniki, narzędzia ręczne i mechaniczne oraz stare meble, przeznaczone do renowacji.

Każdy kursant otrzymuje gratis od nas na początku kursu nasz autorski skrypt o technikach i zagadnieniach dot. renowacji w wersji elektronicznej.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kursy odbywają się do wyboru w naszych placówkach:

  • w centrum Łodzi, ul. Piotrkowska 92
  • w małej, nadgranicznej miejscowości Kocioł k. Lewina Kłodzkiego

Na miejscu możemy zaproponować noclegi z pełnym wyżywieniem (50zł/osobodzień) – warunki domowe/nie hotelowe!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: