Podziel się ze swoimi przyjaciółmi

English


Przedmiot odrestaurowany an Kursie Renowacji Antyków – NEO


Oferujemy Państwu interesujący i niekonwencjonalny Kurs Renowacji Antyków z użyciem technik konserwatorskich lub zastępczych (tzw pseudorenowacyjnych), oraz technik aranżacji plastycznej mebli.

Kurs Renowacji Antyków można odbyć w języku polskim lub w języku angielskim.

Jest to kurs od zera do maksimum wiedzy i tajników renowacji/konserwacji, z uwzględnieniem indywidualnego artyzmu.

zobacz galerię z kursów: https://neo.org.pl/kursy-renowacji-antykow-neo/kursy-renowacji-galeria/

Kurs adresowany zarówno do osób, które nie miały wcześniej do czynienia z technikami plastycznymi i renowacyjnymi (stolarskimi) jak i posiadających już wiedzę i doświadczenie a chcących rozwijać się w tych dziedzinach. Dodatkową zaletą jest przekazanie wiedzy biznesowej z zakresu organizacji pracowni i galerii, co pozwala lepiej wejść na profesjonalny rynek renowacji antyków czy rynek antykwaryczny.

Zapewniamy pracę na zabytkowych, oryginalnych meblach z okresu od XVIII do przełomu XIX i XX wieku. (Wyjątkowo możemy się zgodzić na pracę na meblu przywiezionym przez kursanta po wcześniejszej konsultacji i akceptacji.)

Kursy prowadzone są  formule indywidualnego programu, dostrajanego do potrzeb i możliwości każdego z kursantów z osobna. Na dany termin możemy przyjąć od 1 do maks 6 uczestników.

Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz doświadczenia z ostatnich lat, pokazały, że kursy prowadzone w grupie, pozwalają na indywidualne podejście do każdego uczestnika, jednocześnie dając ogromne wsparcie dzięki pracy w zespole, a przy tym zrealizowanie jeszcze większej partii programu dydaktycznego.

Kurs kończy się do uzgodnienia egzaminem końcowym, pisemnym bądź ustnym.

Kurs kończy się certyfikatem naszej instytucji szkoleniowej.

UWAGA:

Jesteśmy certyfikowaną instytucją szkoleniową – posiadamy aktualizowany co roku przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi numer instytucji szkoleniowej, 2.10 /00014/2014, sankcjonowany w całym kraju.

Godzina kursu trwa pełne 60 min.


Na potrzeby kursu zapewniamy naszym uczestnikom wszystkie potrzebne materiały, odczynniki, narzędzia ręczne i mechaniczne oraz stare meble, przeznaczone do renowacji.

Każdy kursant otrzymuje gratis od nas na początku kursu nasz autorski skrypt o technikach i zagadnieniach dot. renowacji w wersji elektronicznej oraz jeżeli dostarczy pendrive – skany starodawnych publikacji i książek o technikach stoalarskich z przełomu XVIII, XIX i XX wieku

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kursy odbywają się do wyboru w naszych placówkach:

  • w centrum Łodzi, ul. Piotrkowska 92
  • w małej, nadgranicznej miejscowości Kocioł 3, k. Lewina Kłodzkiego
opłata obejmuje wyłącznie kurs i jest zgodna z wybraną opcją (długością) kursu i zapisanymi na ten termin uczestnikami:
nocleg w Kotle możemy zaproponować w wersji do wyboru:
  • na miejscu mamy trzy łóżka w dwóch pokoikach, czysta pościel, warunki domowe w starym domu bez luksusów, wspólny prysznic plus pełne wyżywienie, czyli trzy posiłki dziennie w cenie 70zł/osobodzień
  • lub trzy posiłki u nas w cenie 30 zł/osobodzień plus noclegi we własnym zakresie do wyboru w ośrodku http://owmaria.pl/ (ok 800m od nas) lub w: http://domwkotle.pl/ (ok 100m od nas) – w obu przypadkach należy powołać się na (Wojciech Bednarek)
nocleg w Łodzi możemy zaproponować w wersji do wyboru:
  • na miejscu obok naszego NEO mamy dwa łóżka w jednym pokoiku , czysta pościel, warunki domowe w starym mieszkaniu bez luksusów, wspólny prysznic plus obiad wspólny jednodaniowy w cenie 40zł/osobodzień

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: