Podziel się ze swoimi przyjaciółmi

Odbyłem kurs 90- cio godzinny, naprawde polecam, wiedza przekazana w prosty sposób. Nauczyłem sie rzeźbic i malować, gdzie naprawde myślałem, że nie potrafię tego robic bo nie mam talentu lecz zapamiętałem słowa Pana Wojtka „5% od Pana Boga, a 95% od samego siebie”.

Renowacją zajmuje sie już dość długo lecz na kursie nauczyłem sie starych, często zapomnianych już technik. Zdobyłem nie tylko wiedze praktyczną na temat renowacji i konserwacji mebli lecz także informacje o prowadzeniu własnej działalności.
Dom w Kotle to coś niezwykłego, widoki i przemiła atmosfera, czułem sie jak w domu. Naprawdę polecam kurs pod każdym względem.
Pozdrawiam,
Bartosz Pierunek 

Jeżeli szukasz kursu pod okiem doświadczonego fachowca polecam Kurs Renowacji Mebli Antycznych pod kierunkiem Wojciecha Bednarka. Miła atmosfera połączona z ostrą harówką. Nic na skróty. Obecnie mija ponad rok od ukończonego kursu w Kotle i nie żałuję podjętej decyzji dotyczącej szkolenia właśnie tam.
Dziś wykorzystuję zdobytą wiedzę w swojej pracowni Politury Czar. Jeżeli chcesz nauczyć się tradycyjnych technik konserwatorskich skorzystaj z oferty NEO.
Katarzyna Kopińska

Mija rok od zakończenia kursu renowacji mebli antycznych w Pracowni Neo. Niezwykły klimat w Chacie w Kotle, połączony z ogromną i wszechstronną wiedzą Wojciecha Bednarka sprawia, że z czystym sumieniem gorąco polecam to miejsce. Przez tydzień otrzymałam fundament nie tylko klasycznych technik renowacji, ale i podstaw sztukaterii oraz malarstwa. Nie będę ukrywała, że w chwili obecnej zdobyta wiedza owocuje w mojej pracowni. Zatem, jeśli szukacie szkolenia połączonego z czasem spędzonym w artystycznym i przyjacielskim klimacie, pracownia Neo jest właśnie takim miejscem. Pozdrawiam serdecznie z Gliwic,

Aneta Copik


W pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.
Od siebie dodałbym jeszcze wspaniałą współpracę merytoryczną już po zakończeniu kursu.
Wiktor Matuszak