Podziel się ze swoimi przyjaciółmi

English


Odbyłem kurs 90- cio godzinny, naprawde polecam, wiedza przekazana w prosty sposób. Nauczyłem sie rzeźbic i malować, gdzie naprawde myślałem, że nie potrafię tego robic bo nie mam talentu lecz zapamiętałem słowa Pana Wojtka „5% od Pana Boga, a 95% od samego siebie”.

Renowacją zajmuje sie już dość długo lecz na kursie nauczyłem sie starych, często zapomnianych już technik. Zdobyłem nie tylko wiedze praktyczną na temat renowacji i konserwacji mebli lecz także informacje o prowadzeniu własnej działalności.
Dom w Kotle to coś niezwykłego, widoki i przemiła atmosfera, czułem sie jak w domu. Naprawdę polecam kurs pod każdym względem.
Pozdrawiam,
Bartosz Pierunek 

Jeżeli szukasz kursu pod okiem doświadczonego fachowca polecam Kurs Renowacji Mebli Antycznych pod kierunkiem Wojciecha Bednarka. Miła atmosfera połączona z ostrą harówką. Nic na skróty. Obecnie mija ponad rok od ukończonego kursu w Kotle i nie żałuję podjętej decyzji dotyczącej szkolenia właśnie tam.
Dziś wykorzystuję zdobytą wiedzę w swojej pracowni Politury Czar. Jeżeli chcesz nauczyć się tradycyjnych technik konserwatorskich skorzystaj z oferty NEO.
Katarzyna Kopińska

Mija rok od zakończenia kursu renowacji mebli antycznych w Pracowni Neo. Niezwykły klimat w Chacie w Kotle, połączony z ogromną i wszechstronną wiedzą Wojciecha Bednarka sprawia, że z czystym sumieniem gorąco polecam to miejsce. Przez tydzień otrzymałam fundament nie tylko klasycznych technik renowacji, ale i podstaw sztukaterii oraz malarstwa. Nie będę ukrywała, że w chwili obecnej zdobyta wiedza owocuje w mojej pracowni. Zatem, jeśli szukacie szkolenia połączonego z czasem spędzonym w artystycznym i przyjacielskim klimacie, pracownia Neo jest właśnie takim miejscem. Pozdrawiam serdecznie z Gliwic,

Aneta Copik


W pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.
Od siebie dodałbym jeszcze wspaniałą współpracę merytoryczną już po zakończeniu kursu.
Wiktor Matuszak

Nie da się przecenić wiedzy przekazanej na kursie, nawet termin „kompleksowa wiedza” jest zbyt wąski, zeby oddać ilość rzeczy, które zostały mi przekazane. Od bogatej, przystępnie wyłożonej bazy teoretycznej, przez długie godziny spędzone w pracowni, skończywszy na przydatnych, sprawdzownych praktycznych radach odnośnie do prowadzenia własnej działalności. Bez względu na to, czy chcesz zacząć przygodę z renowacją, czy rozwinąć swoje umiejętności, Dom w Kotle jest dla Ciebie. Przez cały czas trwania kursu czułam się jak mile widziany gość, te momenty poza warsztatem spędzałam w kuchni, w rodzinnej i przyjemnej atmosferze z kubkiem herbaty dyskutując o tym co kocham najbardziej, czyli mebelkach. To było jak przeniesienie się w inny świat, magiczny i fascynujący. Od razu jednak zaznacze, że nie były to wakacje na plaży, Pan Wojtek jest niestrudzony i to jego determinacja właśnie motywowała mnie do ciężkiej pracy, która teraz przynosi owoce.
Polecam szczerze i z całego serca.

Ela Stewesand